shopping_cart0 Atverti

Arvydas Augas. Tarnaujame draugaudami


15,00 € 20,00 €
Apie prekę

Knygoje aprašomi kriminaliniai Šiaulių miesto įvykiai nuo 1990 iki 2015 metų. Kai kurie jų susiję su Šiaulių apskritimi. Paaiškinimas paprastas. Šiaulių policijos komisariatui tapus apskrities policijos centru, kai kurie nužudymai ar kiti sunkūs nusikaltimai buvo tiriami Šiaulių kriminalistų. 


Knygos Tarnaujame draugaudami" autorius – kriminalistas, todėl jos pagrindą sudaro sunkių nusikaltimų aprašymas ir miestui reikšmingų įvykių apžvalga.

Pagrindiniai informacijos šaltiniai – ilgus darbo metus vesti užrašai, straipsniai policijos laikraščiui „Sargyba“, žurnalui „Policija“ ir kitiems leidiniams. Dažniausiai buvo rašoma kriminalinės policijos pareigūnų konkursui „Metų seklys“, rubrikoms „Kriminalinės žinios“, „Geriausi kriminalinės policijos pareigūnai“. Prisimenami kai kurie į atmintį įstrigę nusikaltimai, jų tyrimas, teismo nuosprendžiai. Įterpta keletas kolegų ir žurnalistų straipsnių iš informacinių policijos leidinių, miesto laikraščių.

Policijos pareigūnai, dirbdami sunkų darbą, reikalaujantį dvasinės ir fizinės ištvermės, turi ir pailsėti. 1995 m. Lietuva buvo priimta į TPA narius. Tai pačiais metais Šiaulių policijoje įkurtas Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Šiaulių miesto poskyris, apie kurio veiklą taip pat rašoma šioje knygoje. Prabėgę metai leidinyje pažymimi Rytų horoskopo atitinkamu ženklu.

Leidykla „Lucilijus“, 2015 m.

382 p.


Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų


© 2019. Leidiniai paštu