shopping_cart0 Krepšelis

Leidiniai paštu

Pratimai 3-mečiui su lipdukais. Ugdome matematinį mąstymą


2,90 €
1 vnt.
Apie prekę

Jūsų vaikui sukako 3-eji. Jį domina viskas, kas vyksta aplinkui. Jis atidžiai stebi, tyrinėja ir vystosi. Šios knygelės užduotys padės jam žaidimo forma pažinti elementarias matematines sąvokas, geometrines figūras, įgusti lyginti pagal dydį, formą, skaičių (vienas, daug, daugiau, mažiau, tiek pat, po lygiai), skaičiuoti iki 5. Knygelėje rasite užduočių, skirtų gebėjimams orientuotis erdvėje, nustatyti figūros vietą (kairėje, dešinėje, virš, ant, po, aukštai, žemai, toli, arti), nurodyti judėjimo kryptį (aukštyn, žemyn), suvokti paros laiką ugdyti.

Prieš imantis užduočių suaugusieji turėtų paaiškinti vaikui įvairias sąvokas ir įsitikinti, kad vaikas jas suprato, parodyti kryptį, nusakyti figūros vietą kitų figūrų atžvilgiu, apibūdinti paros laiką ir pan. Vaikas turėtų atlikti užduotėles tik drauge su suaugusiuoju, todėl pirmiausia patys atidžiai jas perskaitykite. Iš pradžių vaikas tegul pasako, kas pavaizduota paveikslėlyje, tada perskaitykite jam užduotį ir paaiškinkite, kaip ją atlikti, o jeigu reikia, padėkite atlikti. Pagelbėkite vaikui „sujungti linijomis“, „nuspalvinti“, „apibrėžti“, „priklijuoti lipduką“ ir kt.

Suaugusieji, būkite kantrūs ir geranoriški, skatinkite vaiką reikšti savo mintis, pagrįsti savo pasirinkimą. Nepasakinėkite vaikui teisingų atsakymų, jeigu reikia, padėkite jam klausimais arba užuominomis.Vaikui padės ir smagūs knygelės veikėjai – Linksmutis ir Linksmutė. Žaisminga užduotėlių forma žadins vaiko smalsumą, norą pažinti, išmokti. Neskubinkite ugdytinio, per vieną užsiėmimą nebūtina atlikti visų puslapio užduočių. Pakanka įveikti vieną užduotį arba tik jos dalį, ypač jeigu užduotis integruota. Ikimokyklinėje įstaigoje pagal numatytą temą organizuojama įvairi veikla – konstravimas, piešimas, lipdymas ir kt. – suteiks temai naują praktinį turinį.

Atminkite, kad užsiėmimas turėtų trukti ne ilgiau kaip 15 minučių. Jeigu vaikas pavargo, reikėtų jam pasiūlyti atlikti fizinių pratimų. Jeigu vaikas prarado susidomėjimąšia veikla, neverskite jo tęsti. Svarbu pajusti individualų vaiko tempą, kad užduočių įveikimas teiktų jam džiaugsmą. Nepamirškite vaiko pagirti, paskatinti ir padrąsinti. Tam tikslui knygoje pridėta spalvingų vertinimo lipdukų.

Atlikdami užduotis drauge su vaiku, naudokitės unikalia galimybe stebėti vaiko raidą ir patirti laimėjimų džiaugsmą.

Tikimės, kad ši užduočių knygelė bus naudinga jūsų sumaniam vaikui.

Puslapių skaičius 32   Formatas 20,5 x 29 x 0,3 cm

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

© 2023. Leidiniai paštu