shopping_cart0 Krepšelis

Leidiniai paštu

„Vakaro žvaigždelė“ (2020 m., Nr. 47 Vasara) + CD


3,50 €
Apie prekę

Vasarėlė jau atėjo – žurnaliukas atskubėjo!

Žurnalas kupinas vasaros pievų spalvų, o kompaktinėje plokštelėje skambančios dainos kviečia šokt ir dainuot kartu.

Susipažinsite su  žurnalo dizainere Rima, kuri kiekvieną žurnalo puslapį pateikia žaismingai ir, kodėl toks svarbus dizainerės darbas.

Vasarą raginame kuo daugiau praleisti laiko gamtoje ir gerti vandenį. Apie tai kalbės „Vaikystės sodo” auklėtojos.Pasaka apie robotą X100 sudomins kiekvieną vaiką ir sužadins vaizduotę. Kas gi tas robotas ir kokia jo paskirtis?Darželio „Mažųjų akademija” auklėtoja Vitalija kartu su auklėtiniai paruošė piešinių ir palinkėjimų knygą, kurią padovanojo labdaros ir paramos fondu „Rugutė“.Du gandrai susitiko ir iškeliavo pasižvalgyti po Europą. Keliaukime kartu su jais, skaitydami straipsnį apie šį žemyną.Svajutė kalbina „Pozityvaus dienoraščio” įkūrėją Viktoriją, kuri ragina ieškoti giliai širdyje tos specialybės, kuri tikrai patinka.Žaidimas „Geocaching“ skamba paslaptingai, bet tai lobių ieškojimo žaidimas. Žaisk ir surask lobį.Rankdarbis „Svajonių labirintas“ ragins užrašyti savo svajones ir labai labai tikėti, kad jos išsipildys.Skaniausi blynai pasaulyje, visas blynų bokštelis – tai būtina pasigaminti.O kur gi slepiasi laimė? Sužinosite rubrikoje „Tėveliams“.Taip pat žurnale spausdinamos dainelės ir giesmelės natos, konkurso „Mano svajonė“ vaikų piešiniai.Vasaros kompaktinėje plokštelėje „Man gera svajoti“ skamba dainelės, pasakos ir garso takeliai.

Linkime malonaus skaitymo ir klausymo!

        Taip pat dar yra ir ankstesnių numerių: Nr. 46 https://www.leidiniaipastu.lt/vakaro-zvaigzdele-2020-m-nr-46-cd Nr. 45 https://www.leidiniaipastu.lt/vakaro-zvaigzdele-2019-m-nr-45-cd Nr. 44 https://www.leidiniaipastu.lt/vakaro-zvaigzdele-2019-m-nr-44-cd

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

© 2022. Leidiniai paštu