shopping_cart0 Krepšelis

Leidiniai paštu

Privatumo politika


Prašome jūsų atidžiai perskaityti šią Privatumo politiką, kad žinotumėte, kaip mes tvarkome jūsų asmens duomenis.

Kas yra asmens duomenys

Asmens duomenys yra informacija, pagal kurią galima tiesiogiai ar netiesiogiai identifikuoti asmenį. Jie dažniausiai apima asmens vardą, pavardę, adresą, el. pašto adresą, telefono numerį, taip pat gali apimti IP adresą ir t. t.

Tvarkomų asmens duomenų rūšys

Tvarkomi asmens duomenys yra kelių rūšių: asmeninė dalykinė kontaktinė informacija. Pirmiausiai tai yra vardas, pavardė, telefono numeris, gyvenamosios vietos adresas, elektroninis paštas, darbovietė.

Taip pat tai gali būti Jūsų naudotojo vardas, profilio nuotrauka, lytis, ryšiai ir bet kokia kita informacija, kurią žmogus sutinka bendrinti naudodamasis trečiųjų šalių svetainėmis (pvz., kai „Facebook“ paspaudžiate „Patinka“).

Koks yra šių duomenų tvarkymo tikslas

Minėta informaciją reikalinga klientų užsakymams vykdyti, t. y. internetiniam užsakymui apdoroti ir užsakytiems produktams pristatyti. Asmens duomenys, susiję su mokėjimo įvykdymu, gali būti persiųsti mokėjimo tarpininkams, siekiant suteikti paslaugą ar sumokėti už gaunamą paslaugą.

Duomenų apsauga

Elektroninė parduotuvė stengiasi, kad pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs. Informacija apsaugoma nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.

Atkreipiame dėmesį, kad niekada neprašome elektroniniuose laiškuose nurodyti slaptažodžio. Pirkėjas atsakingas už savo sąskaitos informacijos ir slaptažodžio slaptumą. Visi kiti Jūsų asmeniniai duomenys yra saugomi, naudojant tinkamas technines ir organizacines priemones. Jūsų pateikti asmens duomenys apsaugoti nuo sunaikinimo, praradimo, pakeitimo, neteisėto atskleidimo ar neteisėtos pašalinės prieigos.

Kam galime perduoti Jūsų asmens duomenis

Asmens duomenis perduodame šiems duomenų tvarkytojams (t. y. paslaugų teikėjams, kurie padeda mums atlikti klientų užsakymus):

  • AB „Lietuvos paštas“,
  • UAB „Omniva LT“.

Informacijos saugojimo terminai

Klientų asmeninę informaciją saugosime tiek, kiek to reikės nurodytiems tikslams įgyvendinti.

Asmens duomenis mes turime teisę laikyti serveryje tiek, kiek tai būtina, kai jais buvo pasinaudota vykdant neteisėtą veiką ar buvo įtariama, kad įvykdyta tapatybės vagystė ar kitas pažeidimas, dėl kurio atliekamas teisėsaugos institucijų tyrimas,taip pat duomenys saugomi, jei gauname skundų dėl kliento neteisėtų veiksmų. Duomenys sunaikinami gavus teisėtus teisėsaugos ar kitų įgaliotų institucijų nurodymus.

Dėl Privatumo politiko pakeitimo

Atsiradus poreikiui, numatyta Privatumo politika gali būti pakeista. Nauja jos versija bus paskelbta šioje skiltyje. Maloniai prašome Jus dažniau susipažinti su aktualia Privatumo politikos redakcija.

Sutikdami su mūsų Privatumo politika, sutinkate, kad jūsų Asmens duomenys būtų naudojami siekiant įvykdyti jūsų užsakymus, nepriklausomai nuo to, ar užsakote leidinius ir / ar paslaugas tiesiogiai iš mūsų ar mūsų leidinius / paslaugas parduodančių partnerių, taip pat, kad jūsų Asmens duomenys bus perduoti mūsų partneriams, vykdantiems pristatymo paslaugas.

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

© 2024. Leidiniai paštu