shopping_cart0 Krepšelis

Jolanta Aleksienė, Oksana Vasiliauskienė. GARSŲ MEDIS


10,00 €
Apie prekę

Žaismingai pateiktos garsų diferencijavimo užduotys; formuoja gramatiškai taisyklingos kalbos įgūdžius; padeda greičiau ir lengviau įsisavinti mokomąją medžiagą. Žaidžiant šį žaidimą vaiko kalbos vartosena bus nuosekliai ir sistemingai plečiama. Žaidimo pagalba išmoks skirti sąvokas „dešinė-kairė“, taip pat lavins regimąjį ir girdimąjį suvokimą, dėmesį ir atmintį, atliks garsinės analizės ir sintezės užduotis. Žaidimas skirtas indivi­dualiam ir koman­diniam darbui.

Žaidimo eiga.  Žaidimui reikės suklijuoto kubo arba žaidimo kauliuko. Vaikas ridena kubą arba žaidimo kauliuką, o mokytojas, logopedas ar tėveliai įvardija, kurioje žaidimo lauko pusėje – kairėje ar dešinėje – ištarti paveikslėlio pavadinimą. Vaikas teisingai įvardija atitinkamą paveikslėlį ir nustato garso vietą žodyje. Kairės ir dešinės pusių paveikslėliai išskirti skirtingomis spalvomis, kad būtų lengviau įsisavinti krypčių sąvokas.

Žaidimo tikslas:  garsų r-l, v-l, t-k, g-d, s- c, s-š, š-ž, š- č, z-ž, p-b diferencijavimas; garsinės analizės įgūdžių formavimas; foneminės klausos lavinimas.

Rinkinį sudaro:  10 žaidimo laukų su skirtingų garsų paveikslėliais, kubo forma, kurią reikia išsikirpti ir suklijuoti, žaidimo kauliukas. 

Leidėjas: MB „Margas lapas“

Metai: 2020

Formatas: 21.0 x 29,7 cm, kartonas

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

© 2022. Leidiniai paštu