shopping_cart0 Krepšelis

Leidiniai paštu

„Vakaro žvaigždelė“ (2019 m., Nr. 44 Ruduo) + CD


3,50 €
1 vnt.
Apie prekę

Atsivertę rudens žurnalo numerį, rubrikoje „Vaikystės sodas“ sužinosite apie rudens smagumus.Straipsnyje „Kurmiukas sutinka rudenį” perskaitysite, kaip kurmiuko sutiko rudenį ir ruošėsi žiemai.Straipsnyje „Draugų pokalbiai“ pateiktos iliustracijos atskleis, ką daryti, kai mūsų nuomonės skiriasi.Rubrikoje „Aš tarp draugų” susipažinsite su amerikiečių šeima, gyvenančia Lietuvoje.Rubrikoje „Nudžiugink draugą” kviečiame draugams sukurti draugystės apyrankę.Rubrikoje „Bendraujame skanaudami” sužinosite įdomybes apie obuolius ir pasigaminsite obuolių salotas.Rubrikoje „Tėveliams” skaitykite straipsnį „Draugystės iššūkiai ar... patyčios?“.Taip pat žurnale rasite 2 dainelių natas, pamokų tvarkaraštį, užduotėlių ir konkursą „Mano vardas".

Žurnalo priedas – kompaktinė plokštelė „Lietaus muzika“, kurioje skamba linksmos dainelės, giesmelė, pasakos ir lopšinė.Linkime malonaus skaitymo ir klausymo!

1. Daina „Lietaus muzika“

2. Daina „Vėjas ir lietus“

3. Giesmė „Nuostabiai sukūrei mus“

4. Daina „Lietus prakalbino skėtį“

5. Pasaka „Pasakojimas apie muilą“ 

6. Pasaka „Lapės ir varnos dosnumas“ 

Nr. 47 https://www.leidiniaipastu.lt/vakaro-zvaigzdele-2020-m-nr-47-cd Nr. 46 https://www.leidiniaipastu.lt/vakaro-zvaigzdele-2020-m-nr-46-cd Nr. 45 https://www.leidiniaipastu.lt/vakaro-zvaigzdele-2019-m-nr-45-cd Nr. 44 https://www.leidiniaipastu.lt/vakaro-zvaigzdele-2019-m-nr-44-cd

 

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

© 2024. Leidiniai paštu