shopping_cart0 Krepšelis

Leidiniai paštu

Pratimai 4-mečiui su lipdukais. Laviname dėmesį, atmintį, loginį mąstymą


2,90 €
1 vnt.
Apie prekę

Ketverių metų sulaukęs vaikas jau gali ilgiau sutelkti dėmesį, geriau įsiminti. Šiuo amžiaus tarpsniu sparčiai formuojasi stebėjimo, loginio mąstymo įgūdžiai, gebėjimas sisteminti ir apibendrinti.

Jūsų rankose – puiki priemonė keturmečio gebėjimams lavinti. Šios knygos užduotys padės ikimokyklinio amžiaus vaikui perprasti svarbiausius klasifikavimo būdus (figūrų siejimo pagal bendras savybes, figūrų skirstymo į grupes, grupėje nederančių figūrų nustatymo), lavins jo gebėjimus nustatyti daiktų ir reiškinių panašumus ir skirtumus, sisteminti remiantis keliais požymiais, apibendrinti, taip pat formuos gebėjimus logiškai mąstyti, pagrįsti savo pasirinkimą, atkurti įvykių seką, nustatyti priežasties ir pasekmės ryšį, pastebėti ir ištaisyti logines klaidas.

Vaikas turėtų atlikti užduotėles tik drauge su suaugusiuoju, todėl pirmiausia patys atidžiai jas perskaitykite. Iš pradžių paprašykite vaiko pasakyti, kas pavaizduota paveikslėlyje, tada perskaitykite jam užduotį ir paaiškinkite, kaip ją atlikti, o jeigu reikia, padėkite atlikti. Pagelbėkite vaikui „sujungti linijomis“, „nuspalvinti“, „nupiešti taškelius“, „apibrėžti“, „priklijuoti lipduką“ ir t. t.

Suaugusieji, būkite kantrūs ir geranoriški, skatinkite vaiką reikšti savo mintis, pagrįsti savo pasirinkimą. Nepasakinėkite vaikui teisingų atsakymų, jeigu reikia, padėkite jam klausimais arba užuominomis. Svarbu, kad atlikdamas užduotis jis aiškintų savo veiksmus. Skatinkite vaiką kalbėti išplėstiniais sakiniais, įsiminti naujų žodžių ir žodžių junginių. Neskubinkite ugdytinio, per vieną užsiėmimą nebūtina atlikti visų puslapio užduočių. Pakanka įveikti vieną užduotį arba tik jos dalį. Svarbu pajusti individualų vaiko tempą, kad užduočių atlikimas teiktų jam malonumą.Vaikas turi mokytis žaisdamas.

Atminkite, kad užsiėmimas turėtų trukti ne ilgiau kaip 20 minučių. Nepamirškite vaiko pagirti, paskatinti ir padrąsinti. Tam tikslui knygoje pridėta spalvingų vertinimo lipdukų.

Tikimės, kad ši užduočių knygelė bus naudinga jūsų sumaniam vaikui.

Puslapių skaičius 32   Formatas 20,5 x 29 x 0,3 cm

Prie šios prekės rekomenduojame


Pratimų rinkinys 5-6 metų vaikams. 3 dalis
Pratimų rinkinys 5-6 metų vaikams. 3 dalis

3,40 €

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

© 2024. Leidiniai paštu