shopping_cart0 Krepšelis

Leidiniai paštu

„Vakaro žvaigždelė“ (2020 m., Nr. 49 Žiema) + CD


3,50 €
1 vnt.
Apie prekę

Aš, naujas žiemos žurnalo „Vakaro žvaigždelė“ numeris, jau keliauju pas jus! Kartu su manimi neprailgs ilgi žiemos vakarai. Šiame numeryje susipažinsite su radijo laidos „Vakaro žvaigždelė“ redaktore Daiva. O ar žinote, kad kuprotieji banginiai dainuoja? Taip taip, ir man tai buvo naujiena. Skaitydami straipsnį „Žiemos džiaugsmai ir atradimai“ galėsite eksperimentuoti ir bandyti atspėti, kieno pėdos žingsniuoja ant balto sniego. Pasaka „Turbo urbo greitis“ atskleis ne tik Niko troškimą būti greitu, bet ir tai, kaip jis susidraugavo su Jūniumi. Darželio „Mažųjų akademijos“ auklėtoja ir vaikai pasiūlys, kaip paruošti dovanas miško gyventojams. Drauge su pingvinu Kriku aplankysite speigu ir šalčiu alsuojančią Antarktidą.

Ar tu pasiryžtum nerti žiemą į ledinę jūrą arba basomis apibėgti aplink namą? Aš tikriausiai ne, tačiau sveikuoliui Simonui tai visai nebaisu. Tad Svajutė kviečia susipažinti su tokiu drąsuoliu ir sveikuoliu.

Žiemos žaidimai gali būti išties labai linksmi, net jei ir nebūna sniego. Kokie tai žaidimai, sužinosite Polinos parengtame straipsnyje. O prieš šventes kartu su Rimante paruoškite eglutę iš rankyčių.

Juk dažnai girdi: „Negalima valgyti daug saldumynų, nes dantys iškris“. Tačiau šiame numeryje pateiktas SVEIKŲ saldainių receptas. Pasigamink ir pavaišink kitus.

Tėveliams būtina paskaityti straipsnį apie dovanų laukimą, ir kokia dovana yra vertinga.

Taip pat žurnale spausdinamos dviejų dainelių natos, užduotėlės, konkursas.

Žurnalo priedas – muzikinė kompaktinė plokštelė „Baltos pusnys“. Klausydami dainelių ir pasakų galėsite braidyt po baltą sniegą ir su šypsena džiaugtis žiema.

Dar galima įsigyti ir 2019 metų žiemos numerį. Ieškokite čia: https://www.leidiniaipastu.lt/vakaro-zvaigzdele-2019-m-nr-45-cd  

Prie šios prekės rekomenduojame


„Vakaro žvaigždelė“ (2019 m., Nr. 44 Ruduo)  + CD
„Vakaro žvaigždelė“ (2019 m., Nr. 44 Ruduo) + CD

„Vakaro žvaigždelė“ (2019 m., Nr. 44) + CD

3,50 €

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

© 2024. Leidiniai paštu